ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
004 R 17.11.2017 00:00 KK Pärnu Wombat Pauluse spordihall Meesseeniorite mv al 45
003 R 17.11.2017 00:00 Simuna IVAX/Sõmeru Suure-Jaani 55 Simuna Põhikooli võimla Meesseeniorite mv al 55
202 R 17.11.2017 16:00 Tartu Kalev BC STAR Tartu Korvpallikool TU14-klassi karikavõistlused
201 R 17.11.2017 17:30 Rapla Korvpallikool Pärnu SK Rapla, Sadolin Spordihoone TU14-klassi karikavõistlused
022 R 17.11.2017 18:00 KK Tallinn BC Kalev Tallinna Õismäe Vene Lütseum OlyBet Naiste korvpalliliiga
011 R 17.11.2017 18:30 BC STAR OSK Tallinna Südalinna kool OlyBet Naiste korvpalliliiga
614 R 17.11.2017 19:00 Ilves Transport Tamsalu Väike-Maarja Spordihoone Testturniir
011 R 17.11.2017 20:00 KK HITO/BC Karjamaa BC Narva Jõhvi Spordihall Saku II liiga
045 R 17.11.2017 20:15 Paide Viking Window KK Viimsi/NoTo Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
030 L 18.11.2017 10:30 BC Kalev/Cramo II Audentese SK I Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
124 L 18.11.2017 11:00 BC Kalev/Audentes Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU16-klass EMV
025 L 18.11.2017 11:00 Rapla Korvpallikool Tallinna Kalev Rapla Ühisgümnaasium TU16-klassi EMV
056 L 18.11.2017 11:30 Raplamaa Rakvere Spordikool/Tarvas Rapla Korvpallikool PU16-klass EMV
076 L 18.11.2017 11:30 Parksepa SK/Võru Kiili SK/TTÜ Korvpallikool Parksepa Keskkool PU16-klass EMV
095 L 18.11.2017 12:00 Kuremaa Spordikool Tallinna Kalev/Altius Torma Spordihoone PU16-klass EMV
116 L 18.11.2017 12:00 Rae Koss/Rae Spordikool Erkmaa KK Jüri Spordihoone PU16-klass EMV
021 L 18.11.2017 12:00 BC Kalev/Cramo Tartu Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
115 L 18.11.2017 12:30 BC Tartu Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph PU16-klass EMV
125 L 18.11.2017 12:30 KK HITO/BC Karjamaa Korvpalliklubi Pärnu Tallinn, Audentese Spordikeskus PU16-klass EMV
026 L 18.11.2017 12:30 Pärnu SK Sillamäe Kalev Rapla Ühisgümnaasium TU16-klassi EMV
077 L 18.11.2017 13:00 Valga KK/Kuldre Kool TTÜ Korvpallikool/SK RIM Parksepa Keskkool PU16-klass EMV
096 L 18.11.2017 13:30 Sillamäe Falcons Orissaare Sport Torma Spordihoone PU16-klass EMV
117 L 18.11.2017 13:30 TTÜ Korvpallikool BC Tartu/EVIKO Jüri Spordihoone PU16-klass EMV
022 L 18.11.2017 13:30 Audentese SK/TSK Parksepa SK/Võru Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
208 L 18.11.2017 13:30 BC Kalev STAR BC Tartu Tallinna Südalinna kool PU14 Karikas
105 L 18.11.2017 14:00 Tiit Soku KK/SK Nord TTÜ Korvpallikool/TSK Tallinn, T.Soku KK PU16-klass EMV
015 L 18.11.2017 14:30 Parksepa SK/Võru Payless Rapla Parksepa Keskkool OlyBet Naiste korvpalliliiga
022 L 18.11.2017 14:30 KK Viimsi/Kesklinna KK Tallinna Kalev/Sportkunda Viimsi Kooli spordihoone PU16-klass EMV
031 L 18.11.2017 15:00 BC Kalev/Cramo I Audentese SK II Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
097 L 18.11.2017 15:30 Tallinna Kalev/Altius Sillamäe Falcons Torma Spordihoone PU16-klass EMV
126 L 18.11.2017 15:30 Saku KK KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Audentese Spordikeskus PU16-klass EMV
027 L 18.11.2017 15:30 Tallinna Kalev Pärnu SK Rapla Ühisgümnaasium TU16-klassi EMV
018 L 18.11.2017 16:00 Eesti Maaülikool Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph OlyBet Naiste korvpalliliiga
078 L 18.11.2017 16:00 Kiili SK/TTÜ Korvpallikool Valga KK/Kuldre Kool Parksepa Keskkool PU16-klass EMV
118 L 18.11.2017 16:30 Erkmaa KK TTÜ Korvpallikool Jüri Spordihoone PU16-klass EMV
023 L 18.11.2017 16:30 BC Kalev/Cramo Parksepa SK/Võru Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
098 L 18.11.2017 17:00 Orissaare Sport Kuremaa Spordikool Torma Spordihoone PU16-klass EMV
127 L 18.11.2017 17:00 Korvpalliklubi Pärnu BC Kalev/Audentes Tallinn, Audentese Spordikeskus PU16-klass EMV
028 L 18.11.2017 17:00 Rapla Korvpallikool Sillamäe Kalev Rapla Ühisgümnaasium TU16-klassi EMV
026 L 18.11.2017 17:10 G4S Noorteliiga Pärnu Sadam Tallinn, Audentese Spordikeskus Alexela Korvpalli Meistriliiga
079 L 18.11.2017 17:30 TTÜ Korvpallikool/SK RIM Parksepa SK/Võru Parksepa Keskkool PU16-klass EMV
119 L 18.11.2017 18:00 BC Tartu/EVIKO Rae Koss/Rae Spordikool Jüri Spordihoone PU16-klass EMV
024 L 18.11.2017 18:00 Audentese SK/TSK Tartu Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
115 P 19.11.2017 10:00 Kiili SK/SK RIM Raplamaa Tallinna Rocca al Mare Kool PU14-klass EMV
130 P 19.11.2017 10:00 Keila Korvpallikool II KK Viimsi U14 Valge Keila Tervisekeskus PU14-klass EMV
026 P 19.11.2017 10:00 Audentese SK II BC Kalev/Cramo II Tallinn, Audentese Spordikeskus TU14-klassi EMV
074 P 19.11.2017 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas I Viljandi Spordikool Sõmeru Kooli võimla PU14-klass EMV
039 P 19.11.2017 11:00 Pärnu SK Tallinna Kalev II Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
039 P 19.11.2017 11:30 Audentese SK II Haabersti SK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klass EMV
116 P 19.11.2017 11:30 Rae Koss/Rae Spordikool Korvpalliklubi Seitse Tallinna Rocca al Mare Kool PU14-klass EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13
 
Sünnipäevad
Täna, 17. november
Aivar Alumets (36)
Ivo Hunt (35)
Maria Moosus Borissova (75)
Aivar Toomiste (54)
Homme, 18. november
Marten Esko (27)
Indrek Kask (26)
Marko Raamat (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Tule toetama rahvuskoondist