ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
601 L 23.09.2017 11:00 Rae Koss/Rae Spordikool KK Viimsi U14 Must Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
611 L 23.09.2017 11:00 Tartu Palliklubi/Kalev Kuremaa Spordikool Torma Spordihoone PU14-klass EMV
621 L 23.09.2017 12:00 Keila Korvpallikool II Jõhvi SK Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
631 L 23.09.2017 12:15 Saku KK Tiit Soku KK/SK Nord II Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
602 L 23.09.2017 12:30 KK HITO/BC Karjamaa Tallinna Kalev/Sportkunda II Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
612 L 23.09.2017 12:30 Rakvere Spordikool/Tarvas I Kose Spordikool Torma Spordihoone PU14-klass EMV
622 L 23.09.2017 13:30 KK Viimsi U13 Must BC Tartu/Ülenurme Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
632 L 23.09.2017 13:45 Rakvere Spordikool/Tarvas II Kiili SK/SK RIM Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
603 L 23.09.2017 14:00 Orissaare Sport Rae Koss/Rae Spordikool Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
210 L 23.09.2017 15:00 Ekonet Eesti Sõmeru Kadrina Spordikeskus Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
623 L 23.09.2017 15:00 Tallinna Kalev/Sportkunda I Keila Korvpallikool II Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
604 L 23.09.2017 15:30 KK Viimsi U14 Must KK HITO/BC Karjamaa Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
618 L 23.09.2017 15:30 Kose Spordikool Tartu Palliklubi/Kalev Torma Spordihoone PU14-klass EMV
624 L 23.09.2017 16:30 Jõhvi SK KK Viimsi U13 Must Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
633 L 23.09.2017 16:45 Saku KK Rakvere Spordikool/Tarvas II Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
209 L 23.09.2017 17:00 Võsu Vinni Tammed Võsu spordihoone Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
605 L 23.09.2017 17:00 Tallinna Kalev/Sportkunda II Orissaare Sport Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
614 L 23.09.2017 17:00 Kuremaa Spordikool Rakvere Spordikool/Tarvas I Torma Spordihoone PU14-klass EMV
625 L 23.09.2017 18:00 BC Tartu/Ülenurme Tallinna Kalev/Sportkunda I Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
634 L 23.09.2017 18:15 Tiit Soku KK/SK Nord II Kiili SK/SK RIM Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
203 R 22.09.2017 19:00 RSK Tarvas RLV Massive Rakvere Spordihall Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
208 R 22.09.2017 19:15 SK Aaspere Rakvere Spordikool/Tarvas Haljala spordihoone Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
204 R 22.09.2017 20:00 SK Rakke Simuna Ivax Rakke spordihoone Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
207 N 21.09.2017 19:00 SK KNT 48:54 Ilves Transport Kunda Spordikeskus Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
602 N 21.09.2017 19:00 BC Kalev/Cramo 78:81 Karposh Sokoli Tallinn, Saku Suurhall Basketball Champions League
206 K 20.09.2017 18:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 73:85 SK Aaspere Rakvere Rahu hall Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
601 T 19.09.2017 18:00 Karposh Sokoli 79:87 BC Kalev/Cramo Skopje, Makedoonia Basketball Champions League
201 E 18.09.2017 19:30 Tamsalu 73:58 Simuna SK Tamsalu Spordihoone Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
609 P 17.09.2017 15:00 KK HITO/BC Karjamaa 113:43 Rae Koss/Rae Spordikool Kohtla-Järve SK sph PU16-klass EMV
610 L 16.09.2017 11:00 Saku KK 68:48 TTÜ Korvpallikool/SK RIM Saku Gümnaasium PU16-klass EMV
601 L 16.09.2017 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 116:29 Parksepa SK/Võru Rakvere, Rahu hall PU16-klass EMV
604 L 16.09.2017 12:00 BC Kalev/Audentes 85:59 BC Tartu II Tallinn, Audentese Spordikeskus PU16-klass EMV
611 L 16.09.2017 14:00 TTÜ Korvpallikool/SK RIM 56:103 Erkmaa KK Saku Gümnaasium PU16-klass EMV
602 L 16.09.2017 15:00 Parksepa SK/Võru 29:113 TTÜ Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU16-klass EMV
605 L 16.09.2017 15:00 BC Tartu II 91:31 Kiili SK/TTÜ Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus PU16-klass EMV
612 L 16.09.2017 17:00 Erkmaa KK 56:81 Saku KK Saku Gümnaasium PU16-klass EMV
603 L 16.09.2017 18:00 TTÜ Korvpallikool 71:74 Rakvere Spordikool/Tarvas Rakvere, Rahu hall PU16-klass EMV
606 L 16.09.2017 18:00 Kiili SK/TTÜ Korvpallikool 30:105 BC Kalev/Audentes Tallinn, Audentese Spordikeskus PU16-klass EMV
Sünnipäevad
Täna, 23. september
Lauri Luks (30)
Külli Reinfeld (33)
Igor Tavaste (68)
Risto Visnapuu (35)
Homme, 24. september
Aleksander Karavajev (58)
Õie Krevald-Veske (74)
Malle Tammpere-Rüga (89)
Vjacheslav Udalov (61)
Rainer Võsaste (52)

Ülekanded