ONLINE mängud
et en
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
004 R 17.11.2017 00:00 KK Pärnu Wombat Pauluse spordihall Meesseeniorite mv al 45
003 R 17.11.2017 00:00 Simuna IVAX/Sõmeru Suure-Jaani 55 Simuna Põhikooli võimla Meesseeniorite mv al 55
202 R 17.11.2017 16:00 Tartu Kalev BC STAR Tartu Korvpallikool TU14-klassi karikavõistlused
046 R 17.11.2017 17:30 BC Kalev/Cramo I 97:73 Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
201 R 17.11.2017 17:30 Rapla Korvpallikool Pärnu SK Rapla, Sadolin Spordihoone TU14-klassi karikavõistlused
005 R 17.11.2017 17:30 Tartu Kalev 67:45 Audentese SK/TSK Tartu Korvpallikool TU18-klassi EMV
022 R 17.11.2017 18:00 KK Tallinn BC Kalev Tallinna Õismäe Vene Lütseum OlyBet Naiste korvpalliliiga
048 R 17.11.2017 18:30 Betoonimeister/Tskk/SK Nord 88:62 Kohila SK/Webware Tallinn, T.Soku KK Saku I liiga
011 R 17.11.2017 18:30 BC STAR OSK Tallinna Südalinna kool OlyBet Naiste korvpalliliiga
006 R 17.11.2017 19:00 RSK Tarvas 93:82 Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK Rakvere Spordihall Saku II liiga
031 R 17.11.2017 19:00 Eesti Maaülikool II/Ülenurme 77:80 BC Viljandi/telliauto.ee Ülenurme Gümn. sph Saku II liiga
614 R 17.11.2017 19:00 Ilves Transport Tamsalu Väike-Maarja Spordihoone Testturniir
025 R 17.11.2017 19:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 91:87 Tartu Ülikool Valga Spordihoone Alexela Korvpalli Meistriliiga
022 R 17.11.2017 19:30 Haapsalu Korvpallikool 52:59 Orissaare Träx Haapsalu spordihoone Saku II liiga
011 R 17.11.2017 20:00 KK HITO/BC Karjamaa BC Narva Jõhvi Spordihall Saku II liiga
045 R 17.11.2017 20:15 Paide Viking Window KK Viimsi/NoTo Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
043 N 16.11.2017 17:30 G4S Noorteliiga II 86:60 BC Tartu Tallinn, Audentese Spordikeskus Saku I liiga
017 N 16.11.2017 18:00 Pieno Zvaigzdes 75:51 TTÜ KK Pasvalys BBL
002 N 16.11.2017 18:30 TOP Trust 50 66:41 Parim enne 50 Tallinna Saksa Gümn. Meesseeniorite mv al 50
652 N 16.11.2017 19:00 SK KNT Ekonet Eesti Kunda Spordikeskus Testturniir
222 N 16.11.2017 19:15 RLV Massive Simuna SK Haljala spordihoone Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
043 N 16.11.2017 19:30 KK Rae Koss/Hansaviimistlus 68:84 KK Viimsi/Kesklinna KK Jüri Spordihoone Saku II liiga
044 N 16.11.2017 20:15 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid 79:55 SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
024 N 16.11.2017 20:15 Keila Korvpallikool 75:73 Pärnu Keila Tervisekeskus OlyBet Naiste korvpalliliiga
002 K 15.11.2017 17:00 Valgevene 80:63 Eesti Minsk Naiste rahvuskoondis
005 K 15.11.2017 17:15 OSK 45 73:40 Suure-Jaani vald 45 Tallinna Saksa Gümn. Meesseeniorite mv al 45
201 K 15.11.2017 17:15 Tallinna Kalev 54:56 Pärnu SK Tallinn, Lasnamäe SMM TU16-klassi karikavõistlused
015 K 15.11.2017 18:30 BC Rapla 79:71 KK Paulus/Pärnu Mets Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
651 K 15.11.2017 19:00 Tamsalu 83:75 Vinni Tammed Tamsalu Spordihoone Testturniir
016 K 15.11.2017 19:30 Betsafe/Liepaja 46:67 AVIS UTILITAS Rapla Liepaja BBL
047 K 15.11.2017 20:15 Tartu Kalev/Estiko 62:88 Tamsalu Los Toros/Karud Tartu Korvpallikool Saku I liiga
207 T 14.11.2017 16:30 TTÜ Korvpallikool KK Viimsi U14 Must Tallinn, TTÜ Spordihoone PU14 Karikas
649 T 14.11.2017 18:30 RSK Tarvas 105:54 SK Rakke Rakvere Rahu hall Testturniir
004 T 14.11.2017 18:40 TOP Trust 55 68:50 Tartu E-Tehno Tallinna Saksa Gümn. Meesseeniorite mv al 55
014 T 14.11.2017 19:00 Jurmala 97:72 AVIS UTILITAS Rapla Jurmala, LAT BBL
015 T 14.11.2017 19:00 Tartu Ülikool 86:67 Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph BBL
020 T 14.11.2017 20:15 BC Rapla 70:64 Haapsalu Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
650 T 14.11.2017 20:15 1Jvbr 125:57 SK Aaspere Tapa Väljaõppekeskus Testturniir
012 E 13.11.2017 18:30 BC STAR 58:69 Audentese SK Tallinna Südalinna kool OlyBet Naiste korvpalliliiga
032 E 13.11.2017 18:35 Terminal Oil 99:75 Valga Kutseõppekeskus Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
001 P 12.11.2017 00:00 Sameko SP'89 Tallinn, Kadaka sph Meesseeniorite mv al 70
001 P 12.11.2017 10:00 Audentese SK Keila KK Rapla Ühisgümnaasium TMikro
126 P 12.11.2017 10:00 TTÜ Korvpallikool Saku KK Jüri Spordihoone PU14-klass EMV
002 P 12.11.2017 10:50 Rapla KK Pärnu SK Rapla Ühisgümnaasium TMikro
001 P 12.11.2017 11:00 KK 7 19:47 Keila KK I Paide E-Piim Spordihall PMikro
007 P 12.11.2017 11:00 Tartu Palliklubi Delfiinid 63:18 Kiili SK/TTÜ KK I Paide E-Piim Spordihall PMikro
019 P 12.11.2017 11:00 Audentese SK KK Viimsi Viimsi Kooli spordihoone PMikro
023 P 12.11.2017 11:00 Saue KK SK Nord/Tiit Soku KK I Viimsi Kooli spordihoone PMikro
127 P 12.11.2017 11:30 BC Kalev/STAR Rapla Korvpallikool Jüri Spordihoone PU14-klass EMV
006 P 12.11.2017 11:30 Rapla Korvpallikool 28:84 BC Kalev/Cramo Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15
 
Sünnipäevad
Täna, 17. november
Aivar Alumets (36)
Ivo Hunt (35)
Maria Moosus Borissova (75)
Aivar Toomiste (54)
Homme, 18. november
Marten Esko (27)
Indrek Kask (26)
Marko Raamat (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Tule toetama rahvuskoondist