ONLINE games
et en
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Schedule and Results
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 basketball
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Schedule and results

Schedule
Results
Schedule and Results

Schedule

Võistlussari
Team
Place
Alates
Kuni
Broadcast
 
ID Date Time Home Visitor Place Võistlussari Broadcasts
601 Sat 23.09.2017 11:00 Rae Koss/Rae Spordikool KK Viimsi U14 Must Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
611 Sat 23.09.2017 11:00 Tartu Palliklubi/Kalev Kuremaa Spordikool Torma Spordihoone PU14-klass EMV
621 Sat 23.09.2017 12:00 Keila Korvpallikool II Jõhvi SK Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
631 Sat 23.09.2017 12:15 Saku KK Tiit Soku KK/SK Nord II Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
602 Sat 23.09.2017 12:30 KK HITO/BC Karjamaa Tallinna Kalev/Sportkunda II Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
612 Sat 23.09.2017 12:30 Rakvere Spordikool/Tarvas I Kose Spordikool Torma Spordihoone PU14-klass EMV
622 Sat 23.09.2017 13:30 KK Viimsi U13 Must BC Tartu/Ülenurme Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
632 Sat 23.09.2017 13:45 Rakvere Spordikool/Tarvas II Kiili SK/SK RIM Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
603 Sat 23.09.2017 14:00 Orissaare Sport Rae Koss/Rae Spordikool Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
210 Sat 23.09.2017 15:00 Ekonet Eesti Sõmeru Kadrina Spordikeskus Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
623 Sat 23.09.2017 15:00 Tallinna Kalev/Sportkunda I Keila Korvpallikool II Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
604 Sat 23.09.2017 15:30 KK Viimsi U14 Must KK HITO/BC Karjamaa Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
618 Sat 23.09.2017 15:30 Kose Spordikool Tartu Palliklubi/Kalev Torma Spordihoone PU14-klass EMV
624 Sat 23.09.2017 16:30 Jõhvi SK KK Viimsi U13 Must Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
633 Sat 23.09.2017 16:45 Saku KK Rakvere Spordikool/Tarvas II Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
209 Sat 23.09.2017 17:00 Võsu Vinni Tammed Võsu spordihoone Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
605 Sat 23.09.2017 17:00 Tallinna Kalev/Sportkunda II Orissaare Sport Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
614 Sat 23.09.2017 17:00 Kuremaa Spordikool Rakvere Spordikool/Tarvas I Torma Spordihoone PU14-klass EMV
625 Sat 23.09.2017 18:00 BC Tartu/Ülenurme Tallinna Kalev/Sportkunda I Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
634 Sat 23.09.2017 18:15 Tiit Soku KK/SK Nord II Kiili SK/SK RIM Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
616 Sun 24.09.2017 11:00 Tartu Palliklubi/Kalev Rakvere Spordikool/Tarvas I Torma Spordihoone PU14-klass EMV
626 Sun 24.09.2017 11:00 Keila Korvpallikool II KK Viimsi U13 Must Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
635 Sun 24.09.2017 11:00 Tiit Soku KK/SK Nord II Rakvere Spordikool/Tarvas II Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
606 Sun 24.09.2017 11:30 Rae Koss/Rae Spordikool KK HITO/BC Karjamaa Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
620 Sun 24.09.2017 12:30 Kuremaa Spordikool Kose Spordikool Torma Spordihoone PU14-klass EMV
627 Sun 24.09.2017 12:30 Tallinna Kalev/Sportkunda I Jõhvi SK Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
636 Sun 24.09.2017 12:30 Kiili SK/SK RIM Saku KK Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
607 Sun 24.09.2017 13:00 Orissaare Sport KK Viimsi U14 Must Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
628 Sun 24.09.2017 14:00 BC Tartu/Ülenurme Keila Korvpallikool II Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
608 Sun 24.09.2017 14:30 Tallinna Kalev/Sportkunda II Rae Koss/Rae Spordikool Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
629 Sun 24.09.2017 15:30 KK Viimsi U13 Must Tallinna Kalev/Sportkunda I Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
609 Sun 24.09.2017 16:00 KK HITO/BC Karjamaa Orissaare Sport Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
630 Sun 24.09.2017 17:00 Jõhvi SK BC Tartu/Ülenurme Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
001 Sun 24.09.2017 17:00 BC Kalev/Cramo Alba Fehervar Tallinn, Kalevi Spordihall Basketball Champions League
202 Sun 24.09.2017 17:15 Vinni Tammed Võsu Vinni Spordihoone Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
610 Sun 24.09.2017 17:30 KK Viimsi U14 Must Tallinna Kalev/Sportkunda II Viimsi Kooli spordihoone PU14-klass EMV
002 Tue 26.09.2017 19:30 Alba Fehervar BC Kalev/Cramo Szekesfehervar, HUN Basketball Champions League
001 Wed 27.09.2017 19:00 Tartu Ülikool II SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool Tartu, TÜ sph Saku I liiga
002 Thu 28.09.2017 00:00 Eesti Maaülikool Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY #kuupäev täpsustamisel Saku I liiga
003 Thu 28.09.2017 17:30 G4S Noorteliiga II Kohila SK/Webware Tallinn, Audentese Spordikeskus Saku I liiga
205 Thu 28.09.2017 19:15 RLV Massive RSK Tarvas Haljala spordihoone Lääne-Virumaa Kossuliiga Karikavõistlused
004 Fri 29.09.2017 20:00 KK Viimsi/Kesklinna KK Betoonimeister/Tskk/Nord Viimsi Kooli spordihoone Saku I liiga
005 Fri 29.09.2017 20:15 Paide Viking Window Tamsalu Los Toros/Karud Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
407 Sat 30.09.2017 11:00 Saku KK TTÜ Korvpallikool/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU16-klass EMV
401 Sat 30.09.2017 12:00 KK HITO/BC Karjamaa BC Tartu Tartu, TÜ sph PU16-klass EMV
413 Sat 30.09.2017 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Korvpalliklubi Pärnu Pärnu Spordihall PU16-klass EMV
419 Sat 30.09.2017 12:00 BC Kalev/Audentes Raplamaa Rapla Korvpallikool PU16-klass EMV
408 Sat 30.09.2017 12:30 Rae Koss/Rae Spordikool Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM PU16-klass EMV
402 Sat 30.09.2017 13:30 BC Tartu II Tiit Soku KK/SK Nord Tartu, TÜ sph PU16-klass EMV
414 Sat 30.09.2017 13:30 Erkmaa KK Tallinna Kalev/Sportkunda Pärnu Spordihall PU16-klass EMV
 
1  2  3  4  5  6
 
Birthdays
Today, 23. September
Lauri Luks (30)
Külli Reinfeld (33)
Igor Tavaste (68)
Risto Visnapuu (35)
Tomorrow, 24. September
Aleksander Karavajev (58)
Õie Krevald-Veske (74)
Malle Tammpere-Rüga (89)
Vjacheslav Udalov (61)
Rainer Võsaste (52)

Ülekanded